Budujemy Twój Sukces
Monitor Dotykowy
 

Monitor dotykowy jest podstawowym narzędziem pracy osób obsługujących wielorakie aplikacje. Czy jest to nadzór nad procesami technologicznymi w fabryce, sprzedaż w restauracji / sklepie czy obsługa aparatury medycznej - ta forma kontaktu z aplikacją jest jedną z prostszych. Istnieje kilka technologii w których wykonuje się dotykowe elementy monitorów. W Polsce ze względu na cenę, najczęściej stosuje się monitory rezystancyjne bądź pojemnościowe. W procesie produkcyjnym takiego monitora, napyla się specjalne warstwy stykowe na powierzchnię matrycy LCD, która zostaje później osadzona w obudowie monitora. W zależności od zastosowania, podłącza się odpowiednią elektronikę sterującą zaopatrzoną w złącze USB bądź PS2 albo RS232C. Niektóre wersje monitorów zaopatrzone są w podkładki amortyzującę uderzenia w matrycę oraz uszczelnienia, gwarantujące klasę odporności IP65. Po instalacji sterowników oraz przeprowadzeniu kalibracji - czyli zestrojenia nakładki i kursora, działa ona jak myszka komputerowa, pozwalając na intuicyjną obsługę aplikacji.

Jako iż technologia dotykowa we wdrożeniach QuadSoft stosowana jest najczęściej w sektorze gastronomicznym, monitory oferowane przez nas zaopatrzone są w ciężką stopę (z możliwością demontażu i instalacji naściennej) oraz uszczelnienia wodoodporne, co gwarantuje możliwość łatwego mycia i zabezpiecza monitor przed zalaniem (np na stanowisku barowym). Najpopularniejszym typem monitora w naszej ofercie, jest rezystancyjny monitor LCD o przekątnej matrycy 15 cali. Pozwala na wyświetlanie obrazu w wysokich rozdzielczościach i jego cena jest najbardziej korzystna. Dostawcą naszych monitorów jest głównie amerykańska firma ELO Touch Systems, która specjalizuje się w produkcji rozwiązań dotykowych dla wojska oraz medycyny. Wolnostojące monitory jak i całe zintegrowane terminale POS są eleganckie, wydajne, dobrze zabezpieczone oraz - bardzo ważne - w rozsądnej w porównaniu z konkurencją cenie.

QuadSoft to nowoczesne rozwiązania sieciowe, systemy dystrybucji treści, oprogramowanie dla gastronomii, oprogramowanie hotelowe, terminale dotykowe, kasy fiskalne, serwery, przelączniki, routery, telefonia IP, Cisco AVVID, firewalle SonicWall, drukarki bonów, bonowniki bezprzewodowe, oprogramowanie dla firm, systemy operacyjne, komputery przenośne, inzynieria sieci, oprogramowanie CallCenter, ContactCenter, QuadPos, QuadStore, magazyn gastronomiczny, aplikacje bazodanowe, MySQL, PostgreSQL, Sun Solaris, Oracle, serwery linux, Apache, programy do restauracji, programy dla hotelu, Huawei, SonicWall, Cisco Systems.