Budujemy Twój Sukces
Uwagi
  • QuadSoft wyraża zgodę na agregowanie treści kanału RSS na innych stronach i portalach, w szczególności informujących Klientów oraz Partnerów o zmianach w QuadSoft.
  • Dane agregowane w ramach biuletynu bezpieczeństwa pochodzą z różnych serwisów branżowych specjalizujących się w bezpieczeństwie sieciowym. Autorami artykółów są redaktorzy portali. Linki z kanału RSS prowadzą bezpośrednio na stronę danego serwisu. QuadSoft nie wprowadza żadnych zmian w treści Biuletynu Bezpieczeństwa oraz gwarantuje iż wszystkie linki prowadzą bezpośrednio do artykułów a stronie Autorów.
RSS Logo RSS - Informacje
 
Really Simple Syndication (RSS) to nowoczesna technologia stworzona w celu przesyłania do odbiorcy najnowszych informacji z witryn internetowych. Wiele stron internetowych, wliczając w to strony firmy QuadSoft, oferuje korzystanie z możliwości, jakie daje format RSS, w celu dostarczania nagłówków informacji bezpośrednio do odbiorcy.

 

Co to jest RSS

RSS to technologia używana do tworzenia listy dostępnych nagłówków informacji. Lista ta może być dostarczona do odbiorcy w prosty sposób dzięki aplikacji odczytującej format RSS. Na przykład kiedy firma QuadSoft publikuje nową wiadomość na stronie obsługującej format RSS, nagłówek wiadomości zostaje dodany do kanału informacyjnego RSS, który subskrybujesz. (Trzeba pamiętać, że nie każdy nagłówek wiadomości publikowanej na stronie będzie automatycznie przesyłany do Ciebie. To, co otrzymujesz, w dużym stopniu zależy od tego, w jaki sposób uaktualniane są kanały informacyjne RSS.)

Co jest potrzebne aby korzystać z technologii RSS

Aby odbierać uaktualnienia informacji w postaci list RSS, należy zainstalować specjalny czytnik RSS. Następnie należy subskrybować stronę obsługującą technologię RSS. Powiadomienia będą automatycznie dostarczane do Twojego czytnika RSS.

QuadSoft to nowoczesne rozwiązania sieciowe, systemy dystrybucji treści, oprogramowanie dla gastronomii, oprogramowanie hotelowe, terminale dotykowe, kasy fiskalne, serwery, przelączniki, routery, telefonia IP, Cisco AVVID, firewalle SonicWall, drukarki bonów, bonowniki bezprzewodowe, oprogramowanie dla firm, systemy operacyjne, komputery przenośne, inzynieria sieci, oprogramowanie CallCenter, ContactCenter, QuadPos, QuadStore, magazyn gastronomiczny, aplikacje bazodanowe, MySQL, PostgreSQL, Sun Solaris, Oracle, serwery linux, Apache, programy do restauracji, programy dla hotelu, Huawei, SonicWall, Cisco Systems.